Histogram Makina Otomasyon Elektronik Yazılım Ltd. Şti. +90 212 624 1935 Anasayfa İletişim

Kurumsal

Histogram Makina Otomasyon Elektronik Yazılım Tic. Ltd. Şti.

Histogram Makina olarak kurulduğumuz günden itibaren TÜBİTAK Destekli Filmsiz Pozlandırma Makinesi üzerine çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bunun yanısıra serigraf makineleri ve yardımcı aparatları üzerine çalışmalarımıza hız kazandırmış durumdayız. Firmamız kalite ve inovasyonu daima ön planda tutmakta, ürettiğimiz ve tasarımını yaptığımız tüm projelerde bu iki ilkeyi benimsemektedir. Türkiye‘nin ilk Filmsiz Pozlandırma Makinesi‘ni üreterek sektörde Türkiye‘nin söz sahibi olması öncelikle hedefimizdir.

 

Neden Biz?

Girişimci ruhumuz ve yenilikçi yapımızla gelişen teknolojileri takip ediyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına karşılık verecek, ülkemize katma değer sağlayacak ürünler geliştirmeyi hedefliyoruz. Çevreye duyarlı, gelecek kuşaklara saygılı, yasalara ve müşterilerine karşı sorumlu davranmayı ilke olarak benimsiyoruz.


Vizyonumuz;

Türk ekonomisine ve teknolojiye güç katmak için yola çıkan ekibimiz; yeni teknolojiler geliştirip Serigraf Makineleri‘nde en kaliteli ve en verimli ekipmanlara ulaşarak, öncelikle ülkemizi ve firmamızı dünya pazarında güçlü bir konuma getirmeyi hedefliyor.

Misyonumuz;

  • Makinelerimizi üretirken oluşturduğumuz standartları bozmadan, teknolojiye ayak uydurmak,
  • Yenilikçi fikirlerle müşterilerimiz için daima en iyi ürünleri üretmek,
  • Tüm ilişkilerimizde dürüstlük ilkelerine ve iş ahlakına uygun davranmak,
  • Hizmet kalitemizi artırmak ve sunduğumuz kaliteli hizmetin sürdürülebilir olmasını sağlamak,
  • Çalışanlarının temel ve sosyal haklarına sahip çıkmak.